1396/06/28 سه شنبه

ثبت نام در دوره ها

شرایط و ضوابط ثبت نام و پرداخت شهریه

دانش‌پذیر ارجمند; ضمن خوش‌آمدگویی حضور شما سرور گرامی و آرزوی مفید بودن خدمات آموزشی موسسه توسعه ایمنی و بهداشت کار پایدار ( ISOHSE ) ، به دلیل الزامی ‌بودن رعایت ضوابط آموزشی مؤسسه توسط دانش‌پذیران محترم، لطفاً موارد ذیل را با دقت مطالعه فرمایید.

 1.  حداقل مبلغ پرداختی برای ثبت نام موقت 50% شهـریه دوره ثبت‌نامی می‌باشـد‌. مادامی که مبلغ پرداخت نگردد، ثبت‌نام انجام نشده و مؤسسه مجاز به پذیرش نفر جایگـزین برای شرکت در دوره خواهــد بود.
 2. صدور گواهینامه شرکت در دوره با پرداخت کامل شهریه دوره صورت می گیرد.
 3. شهریه دوره‌های موسسه شامل اقلام کمک آموزشی نظیر جزوه و پذیرایی ناهار و میان وعده می باشد.
 4. مطابق عرف مؤسسات و مراکز آموزشی، هر ساعت آموزشی معادل ۴۵ دقیقه تدریس تعیین شده است.
 5. کلیه جلسات دوره‌ها در روزها و ساعات تعیین شـده تشــکیل می‌گـردد و در صورت هرگونه تغییر احتمــــالی، مؤسسـه موظف است در اسرع وقت دانشپذیران محترم را مطلع نماید. مـواردی نظیر بین‌التعطیلین یا تعطیـلات دولت، مبنای تعطیلی کلاس‌هـای مؤسســه نخواهد بود.
 6. تبصره ۱ : در موارد استثناء پس از موافقت مدیر مؤسسه، تعطیلی کلاس‌ها رسماً از طریق تماس تلفنی ، SMS و E-mail اعلام خواهد شد.
  تبصره ۲ : توافق بین دانش‌پذیران و مدرسان جهت تعطیلی جلسات آموزشـی ، بدون هماهنگـی و تأییـد مدیر موسسه فاقد اعتبـار بوده و در این مـوارد ضمن احتساب غیبت، تشکیل جلسه جبرانی مقدور نخواهد بود.
 7. درخصوص دریافت گواهینامه پایان دوره، ضمن ضرورت مطالعه و رعایت ضوابط مربوطه ( از جمله :کامـل بودن مـدارک، حضور در بیـش از۷٠% مدت دوره، کسب امتیاز قبولی و تسویه حساب کامل شهریه)، دانش‌پذیران واجد شرایط می‌توانند با هماهنگی موسسه حداقل سه هفته و حداکثر تا دو ماه پــس از تاریخ آخرین جلسه (بسته به زمان اعلام نمرات توسط مدرس مربوطه) جهت دریافت گواهینامه خود تماس بگیرند.
 8.  به منظور جلوگیری از هر گونه مزاحمت برای همسایگان، از تجمع در راهرو و نیز مکانهای مشاع ساختمان  اکیداً خودداری فرمایید.
 9.  به منظور احترام به حقوق دیگران ، قبل از حضور در کلاس، تلفن خود را در حالت سکوت قرار داده یا خاموش نمایید.
 10. استعمال دخانیات در داخل ساختمان اکیداً ممنوع می‌باشد.
 11. استفاده از دستگاه ضبط صدا یا تصـویر به هر شکل در کلاس‌ها به منزله تجاوز به حقـوق مادی و معنوی مؤسسه و نیز مدرس بوده، در نتیجه استفاده از این‌گونه وسایل اکیداً ممنوع می‌باشد .بدیهی اسـت تخـلـف در این زمیـنه موجـب محـرومیت از ادامـه ی دوره و نیز محرومیت از گواهینـامه و حذف امتیــاز عضویت خواهد شد.
 12.  پوشش بانوان محترم مطابق پوشش مصـوب دانشگاه‌هــا و مؤسســات آموزشی ( مانتو بلند و آزاد، مقنعه و پوشش کامل موی سر ) می‌باشـد. 
 13. نظر به آموزشی بودن این محیط ، رعایت قوانین ، ضوابط شرعی و اخلاقی و همچنین پوشش اسلامی و حفظ حرمت کلاس و مدرس برای کلیـــه شرکت‌کنندگان الزامی است .
 14. لطفا مبلغ ثبت نام را به شماره کارت  6221061080026927  بانک پارسیان بنام موسسه ایمنی بهداشت کار پایدار واریز و با شماره تلفن 22898580 تماس گرفته و شناسه پیگیری واریز شهریه را به همراه نام و نام خانوادگی به شماره فکس 89776515-021 ارسال و یا به شماره موبایل 09197538524  تلگرام یا پیامک فرمایید.
   
Image CAPTCHA